Sıkça Sorulan Sorular

No Soru
1 Bibliyon Yayınları ile nasıl iletişime geçebilirim?
2 Bibliyon Yayınları’na kitap çalışmamı nasıl ulaştırırım?
3 Kitap çalışmamı gönderdim ama henüz sizden geri dönüş alamadım, ne yapmalıyım?
4 Bibliyon Yayınları’nın kitaplarını nereden ve nasıl temin edebilirim?
5 Bibliyon Yayınları’nda iş deneyimi kazanmak istiyorum.
6 Bibliyon Yayınları’nda çalışmak istiyorum.
7 Kitaplarınızı blogumda tanıtmak istiyorum. Bana kitap gönderebilir misiniz?
8 Yayınlarınızın başka bir mağaza, hizmet veya online platformda yasadışı dağıtımının veya satışının yapıldığını fark ettim. Bunu nasıl ihbar edebilirim?


#1 Bibliyon Yayınları ile nasıl iletişime geçebilirim?
Bizimle iletişim sayfamızda bulunan açık adresimiz veya diğer iletişim bilgilerinden veya bu formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

#2 Bibliyon Yayınları’na kitap çalışmamı nasıl ulaştırırım?
Bibliyon Yayınları’nın kitap çalışmanızı değerlendirebilmesi için Yayın Editörlüğü’ne çalışmanızın çıktısını göndermeniz gerekir. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve dosya gönderimi sayfasına ulaşmak buraya tıklayın.

#3 Kitap çalışmamı gönderdim ama henüz sizden geri dönüş alamadım, ne yapmalıyım?
Kitap çalışmanız, teslim alındıktan itibaren 90 gün içerisinde bize sağlamış olduğunuz e-mail adresinize tarafımızdan olumlu veya olumsuz geri dönüş mutlaka yapılacaktır. Bu zaman zarfında dönüş alamamanız halinde lütfen editor@bibliyon.com adresine yazılı bildirimde bulununuz.

#4 Bibliyon Yayınları’nın kitaplarını nereden ve nasıl temin edebilirim?
Kitaplarımızı temin edebileceğiniz başlıca mağazalara Satış Noktaları sayfasında yer verilmiştir. Toptan satış ile ilgili bilgi almak isterseniz, bizimle bu formu doldurarak veya Esen Dağıtım ofisi ile “(212) 512 9900” no’lu hattan iletişime geçebilir.

#5 Bibliyon Yayınları’nda iş deneyimi kazanmak istiyorum.
İş deneyimi gençlere çeşitli görevler aracılığıyla çalışma hayatına giriş yapmalarını sağlayan bir fırsattır.
Bibliyon Yayınları’nda iş yoğunluğumuza bağlı olarak bir veya iki-hafta süreyle stajyer alabiliyoruz.
Bibliyon Yayınları’nda stajyer olabilmek için 18 yaşında veya üzerinde olup, geçmişte burada staj yapmamış olmanız gerekir.
Başvurmak için ilgilendiğiniz alanla birlikte CV’nizi bu formu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Mevcut pozisyonlara oranla çok sayıda iş deneyimi başvurusu aldığımızdan dolayı sizinle yalnızca uygun pozisyon olduğunda iletişime geçebileceğimizin lütfen farkında olun.

#6 Bibliyon Yayınları’nda çalışmak istiyorum.
Bibliyon Yayınları’nda çalışmak için İnsan Kaynakları sayfasındaki güncel pozisyonlara göz atabilir ya da CV’nizi sayfada bulunan formu doldurarak uygun pozisyonlar olduğunda değerlendirmemiz için tarafımıza iletebilirsiniz.

#7 Kitaplarınızı blogumda tanıtmak istiyorum. Bana kitap gönderebilir misiniz?
Birçok yayıncı kuruluş gibi bizim de kitaplarımızı incelemeleri için gönderdiğimiz blogger‘lar bulunuyor. Bu ekibe dahil olabilmek için, aşağıdaki esasları karşılamanız gerekir:
-Kişisel blogunuz olmalı, ya da mevcut kurulu bir websitesinde konuk yazar olmalısınız. (Goodreads, Hepsiburada incelemeleri vb. satış siteleri buna dahil değil).
-Sizi listemize dahil etmeyi onayladığımızda, bize gönderilerinizi kayıtlarımıza alabilmemiz için bildirmeniz gerekir (incelemelerinizi yazarlarımızla da paylaşmayı seviyoruz). Link olarak göndermeniz daha iyi.
-Eğer kriterlerimize an itibarıyla uymazsanız, bu sizden bir daha duymak istemediğimiz anlamına gelmez! Biz online topluluğumuzun kendi platformlarını geliştirmelerini istiyoruz, bu yüzden lütfen bizimle Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden iletişimde kalın ve hesaplarınız gerekli kriterleri karşıladığında lütfen bize tekrar bildirin.

#8 Yayınlarınızın başka bir mağaza, hizmet veya online platformda yasadışı dağıtımının veya satışının yapıldığını fark ettim. Bunu nasıl ihbar edebilirim?
Eğer kitapların yasadışı dağıtımının yapıldığını gördüyseniz, lütfen bizimle bu formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.