Hakkımızda

Bibliyon, keyifli, nitelikli ve dinamik yayıncılık için yola koyuldu. Yayın listesinde, roman, öykü, çizgi roman, biyografi, araştırma inceleme, şiir kategorilerinde çeviri ve telif kitaplar bulunuyor.

Kütüphanenizin raflarında yer açın, Bibliyon merakla bekleyeceğiniz yazarların keyifle okuyacağınız metinlerini sizlerle buluşturuyor. Yayınladığı ilk kitaplar, edebiyatın farklı kategorilerindeki eserler, akademik ya da popüler araştırma kitapları oldu.

2013 yılında yayın alanını genişletmeye karar verdi. 2015-2016 yayın listesinde; araştırma & inceleme kitapları, polisiye, öykü, anı, biyografi, roman, çizgi roman ve çocuklar için bilim kitapları bulunuyor.

Farklı kategorilerde ilgilisini sevindirecek kitapları yayınlamayı hedefleyen Bibliyon Yayınları’nın genç bir ekibi var. Bu ekip, kitapların içeriğinin farklı ve iyi olması gerektiğini düşünürken baskı öncesi aşamalara da titizlikle yaklaşıyor.

Çünkü Bibliyon Yayınları, okurlarının ne kadar dikkatli ve değerli olduğunu biliyor.

Bibliyon Yayınları, yıllar sonra da kütüphanenizde “en sevdikleriniz” arasında yer alacak kitapları yayınlamayı hedefliyor.

Daha çok kitap, daha çok bibliyofil!

Bizimle iletişimde kalın.

Yeni kitaplardan, özel kampanyalardan ve duyurularımızdan haberdar olmak için, bültenimize kayıt olun.

[mc4wp_form id=”16552″]